+420607590579 | podpora@housedecor.cz
Originální výrobní e-shop
Úvod

AnděléPřidáno: 24.10.2020

Andělé jsou sice původně ryze náboženskými symboly. Jako Boží poslové přicházejí s Božím poselstvím, jsou patroni víry, ochrany a duchovních rozměrů člověka.

Lidský život je někdy příliš komplikovaný a těžký, často plný překážek a ztrát. Sošky andělů a svícny andělů různých velikostí a rozměrů se staly součástí našich domovů nejen z důvodů zbožnosti. Andělíčci mohou mít i zcela specifický význam, spojený přímo s osobou nositele nebo obdarovaného.

 

Andělé, ochránci našich domovů

Vánoční čas je časem andělů. Je to období, kdy naše myšlenky směřují k našich blízkým. Právě dárek s motivem andělíčka vyjadřuje naši lásku, naši touhu chránit obdarovaného.
Celá řada dekorací s anděly jsou ryze vánoční, jiné jsou určené jako poděkování pro radost maminek, babiček, učitelek a všech důležitých v našem životě. U některého anděla se Vám sevře srdce a okamžitě víte, pro koho je určený. Jiní andělíčci jsou prostě jen vkusným a osobitým doplňkem svátečního interiéru. Například náš favorit porcelánový anděl Fabio nebo krásní stojící andělé.
 
Andělské svícny s textem
Víme moc dobře, jak je těžké vyjádřit poděkování a lásku slovy. Přesto jsme si všichni dobře vědomi, kdo jsou naši andělé bez křídel. Proto jsme k umocnění poselství andílka doplnili dekorace o vzkazy. Jestli ale máte slova připravená, vyberte si skleněného, keramického nebo dřevěného anděla a doplňte jej o vlastní text. Takový anděl bude mít mnohonásobnou hodnotu.
Nejsou to jen maminky a babičky, ale i sestra, nejlepší kamarádka, kolegyně v práci, vychovatelka, učitelka a také dcera a vnučka, které toužíte říct, že po jejím boku budete vždy stát.
 
Sošky andělů
Soška anděla je krásnou osobní dekorací po celý rok. Je to milá připomínka podpory a ochrany. Anděl s knihou myslí na studenty. Anděl s dětmi je projevem úcty a respektu k mateřství. Anděl se srdcem nebo květinou jsou skvělým dárkem pro každou citlivou ženu. Roztomilé malé keramické andílky může dostat kdokoliv. Jsou drobným, a přesto nepřehlédnutelným symbolem upřímného přání všeho dobrého.
 
Hrnečky s andělským textem

Zdá se Vám soška anděla až příliš spirituální a není to Váš šálek čaje? Pak právě čaj, punč nebo káva bude krásně vonět z darovaného hrnečku s milým textem. Navíc bude milým a praktickým dárkem. V naší andělské kolekci můžete obdarovat rovným dílem babičky, tetičky i kamarádky. Text na hrnečku či plecháčku nemusí být jen s tématem andělů. Pošlete vzkaz dárkem. Umí to říct za vás.
 
Nejkrásnější dárek pro mámu
I mezi autorskými šperky najdeme opravdový andělský skvost. Elegantní stříbrný náhrdelník s řetízkem a třpytivým kamínkem Swarovski dodáváme v dárkové krabičce. Z takového dárku bude mít Vaše maminka obrovskou radost a stálou vzpomínku. Nezapomínejme, že babičky jsou, a také navždy budou mámy.
 
Závěsné dekorace – andělská křídla
Andělská křídla jsou nyní velmi oblíbenou vánoční dekorací. Symbolika čistoty, naděje a víry na vánoční stromeček bezpochyby patří.  A nejen tam. Mohou být součástí stropních dekorací, svícnů, věnců na dveře, závěsů, součástí dárkových košů a součástí originálních balení větších dárků. A co teprve, chcete-li poděkovat vašim zaměstnancům, kolegyním nebo klientkám. Nabízíme nejen závěsná andělská křídla, ale i andělíčky s texty, krásné vánoční koule s peříčky s osobním vzkazem, přívěšek na klíče nebo přívěsek na kabelku.
 
Vzpomínkoví andělé
Jsou lidé, kteří nás nikdy neopustí, i když už tu s námi nejsou. Pro jejich duši a vlastně i pro tu naši jsou určení vzpomínkoví andělé. Sošky andílků, vzpomínkové svícny a lucerny s motivy andělů jsou již tradičními dekoracemi oltářů, hrobů i malých domácích vzpomínkových koutečků, kde si uchováváme vzpomínku na naše blízké a přesto nesmírně vzdálené.

Protože někdo, koho jsme milovali, je v nebi, zůstává tak malý kousek nebe v našem domě.
 
Dárek od nás – dárek s emocí
Lámete si hlavu s dárky? Potřebujete jich více a chcete potěšit s é blízké. Svetr nebo praktická sada pracovních ponožek jistě potěší. Můžeme ale darovat víc. V ceně drobnosti jsou mohou být ukryté velké emoce, dojetí, trvalá vzpomínka a přání toho nejlepšího pro své blízké. Vyberte si u nás.


Zpět na seznam článků
INFORMACE K NÁKUPU
Kontakt
 

PO-PÁ 9:00 -17:00

 +420 607590579

 


podpora@housedecor.cz

 

VÍCE O HOUSEDECOR
 
PLATEBNÍ METODY
       
2016 Vytvořilo Housedecor design studio