+420 577 544 613 - 9-17 hod | podpora@housedecor.cz
Originální výrobní e-shop
Úvod

Dárkové sady jinak, než je znátePřidáno: 08.04.2021

Vybíráme a vyrábíme pro vás stále nové dárkové sady. Krásná a slavnostní balení plná vůní, dobrot a drobností pro radost.

Dárkové sady jsou na HouseDecoru velmi oblíbenou kategorií, roky dělají radost vašim členům rodiny a blízkým přátelům.

Aktuálně jsme pro vás změnili spousty věcí, pojďme se na ně společně podívat...


  

 

My máme pro letošní den matek jasno

Zákazníky nejoblíbenější dárková sada je aktuálně Sladkovinná radost pro maminku. Jedná se o kombinaci vína, čokoládových pralinek, šumivé bomby do koupele a sklenice na víno s nápisem ''Maminka mimo provoz''. Zkrátka vše, co každá maminka potřebuje pro spravení nervů a vytvoření chvilky pro sebe.

 

Celou sadu jsme poskládali z nejprodávanějších produktů a krabičku dotáhli k dokonalosti. Design na míru byl vytvořen naším grafikem. Ten si dal opravdu záležet, aby vše dokonale ladilo s pečlivě vybranými produkty.

Levandulové potěšení - sada vhodná pro každou ženu

Druhou a velmi prodávanou dárkovou sadou je ''Levandulové potěšení''. Jak samotný název napovídá, vše se točí okolo levandule a její omamné vůně. Můžeme vám potvrdit, že levandule momentálně voní po celém našem skladu!

Obsah balíčku jsme, stejně jako v případě sladkovinné radosti pro maminku, pečlivě poskládali na základě poptávky po jednotlivých produktech. Sada obsahuje tělový krém, parfémovanou vodu, vonný pytlíček, mýdlo, tekuté mýdlo a dřevěného andílka z naší dílny!

 

Vybírat můžete i z dalších novinek

Aktuálně jsme také naskladnili množství dalších dárkových kolekcí. I ty jsou nově s českým obalem a opět tematicky laděné. Vřele doporučujeme například: Soukromé SPA, Klid v duši, Jemné probuzení šípkové růženky, Čokoládový sen nebo Poklad pro milovníka kávy.


Zpět na seznam článků
INFORMACE K NÁKUPU
Kontakt
 

PO-PÁ 9:00 -17:00

+420 577 544 613                   

 


podpora@housedecor.cz

 

VÍCE O HOUSEDECOR
 
PLATEBNÍ METODY
       
2016 Vytvořilo Housedecor design studio